K PROGRAMU


ONLINE MOTIVAČNÍ PROGRAM „DO PEKLA A ZPĚT“

Jedná se o program pro všechny, kteří chtějí skoncovat s online hraním hazardních her. Skládá se ze šesti částí – kroků rozdělených do šesti dnů. Každá část má své téma a končí úkolem. Logicky navazující kroky vás provedou od pojmenování problému až po jeho úspěšné vyřešení. Po celou dobu trvání programu máte k dispozici online podporu, pokud některým bodům neporozumíte. Jedná se o jedinečný program svého druhu, protože je postaven na reálných zkušenostech bývalého gemblera. Je zcela anonymní, kromě vás nikdo nemusí vědět, že máte problém s online hraním. Pokud však máte zájem o skupinový trénink nebo trénink na míru, vydržte prosím. Vzhledem k současné situaci v souvislostí s pandemií covid-19 jsou všechny skupinové tréninky zatím v přípravách.

JAKÝ TEN PROGRAM VLASTNĚ JE?

    JEDINEČNÝ

     Protože je sestavený na základě reálných zkušeností bývalého gemblera.

    ONLINE

     Bez nutnosti opustit pohodlí vašeho domova.

    FLEXIBILNÍ

     Přizpůsobíte program vašim časovým možnostem a ušetříte tak čas.

    ANONYMNÍ

     Pokud nechcete, nikdo z vašeho okolí se nemusí dozvědět, že máte problém s online hazardem.

    VĚCNÝ

     Během šesti dnů se v šesti krocích dozvíte, jak přestat s online hazardem a už nikdy s ním znovu     

     nezačínat.

ALE CO, KDYŽ…

„Nemám problém s online hazardem, jen se snažím přivydělat nějaké peníze.“

Pokud online hazard nějakým způsobem zasahuje do vašeho osobního či profesního života, věřte, že máte problém. Ať už hrajete tajně, „zalepujete“ prohry dalšími penězi z rodinného rozpočtu či dokonce z dalších zdrojů, pokaždé, když se přihlásíte do svého online hráčského konta a snažíte se vyhrát své včera prohrané peníze zpět, nebo celý den přemýšlíte jen o tom, kdy si zase budete moci zahrát, máte PROBLÉM.

Program mi nepomůže. Už jsem zkusil všechno.“

Nezkusil. Nezkusil jste můj online motivační program „Do pekla a zpět“. Ten je reálnou zkušeností    bývalého gemblera, toho, který naprosto přesně dokáže popsat to, co se ve vaší mysli odehrává. Umí se vžít do vašich pocitů, protože před několika měsíci se cítil stejně jako vy. Ví, jak reagujete v určitých typických situacích, protože před několika týdny reagoval stejně. Zná důvody, proč hrajete, protože ví, proč hrál on sám. Nabízí tak osobní zkušenost, díky které se můžete vrátit zpět i vy.

„Proč není program zdarma? Co když vám zaplatím peníze za pomoc a budu hrát dál?“

Ano, jedná se sice o pomoc ostatním, ale i ta pomoc stála několik lidí v přípravách mnoho desítek hodin času. A v mém případě i desítky boxů s kapesníčky. A mnoho, mnoho bezesných nocí. A protože mně ani Radimovi se nejedná v první řadě o byznys, stanovila jsem cenu za program v rozumných mezích. Já i Radim chceme pomáhat ostatním a díky času strávenému nad vymýšlením programu a dalších doprovodných modulech jsme museli odsunout naší vlastní práci, za kterou dostáváme zaplaceno. Otázka „na tělo“. Byl by pro vás program zajímavý, pokud bych jej nabízela za pětinásobek stanovené ceny? Většina z vás by program okamžitě odmítla. Na druhou stranu jsem si stoprocentně jista, že ti z vás, kteří dojdou až do takového zoufalství, do stavu absolutního šílenství, k pocitu, že už nemají co ztratit, potom, co prosázeli desítky možná i stovky tisíc korun, by byli ochotni za tento program zaplatit i desetinásobek stanovené ceny. Ty peníze by si prostě někde sehnali. Stejně jako na hraní. A kdyby šlo čistě o byznys, možná bych tyto zájemce o program mohla spočítat na prstech jedné ruky a měla bych „vyděláno“. Ale k čemu by potom celý ten program byl, kdybych namísto desítkám lidí pomohla jen dvěma? Mohu vám GARANTOVAT, že udělám maximum proto, abych vás celým programem provedla tak, abyste pochopili, že už nikdy nebudete muset hrát. Už nikdy se nebudete muset cítit tak hrozně. Ne silou vůle, ale jednoduše proto, že už NIKDY nepocítíte potřebu hrát.

 

Staňte se součástí programu i vy. Nechejte si pomoci a svou zkušeností dodejte odvahu i ostatním, kteří nevěří. Nevěří, že existuje něco, co je dokáže přivést zpět. Zpět ke svobodě. Ke svému životu. Svému já. Nečekejte do příštího týdne. Registrujte se do online motivačního programu „Do pekla a zpět“ ještě dnes! Protože za týden už budete zpět 🙂

Kdykoli, a tím kdykoli myslím třeba ještě dnes v noci, nebo o víkendu, nebo prostě v kterýkoli pro vás nejvhodnější čas, mi napište na jita@dopeklaazpet.cz a já se vám obratem ozvu.