A ZPĚT


Abyste si dokázali představit peklo, TO peklo v pravém slova smyslu, budu ráda, když si stáhnete „DENÍK GEMBLERA“. Zcela ZDARMA. Bez jakýchkoli ZÁVAZKŮ. Deník je tím nejupřímnějším a nejvíc šokujícím pohledem do života gemblera. Je životní zkušeností mého nejlepšího přítele Radima, kterého nevinná zábava dovedla až k závislosti. Ukázku z „DENÍKU GEMBLERA“ si můžete přečíst v sekci „DENÍK GEMBLERA“ přímo na mém webu. Celý deník je k dispozici pod odkazem na konci této stránky. 

Těm z vás, kteří stále váhají, doopravdy doporučuji si jej přečíst, protože se jedná o velice zásadní první bod mého programu, nazvala bych ho prozřením. Těm z vás, kteří už Radimův příběh přečetli, děkuji. A ať už vás jeho příběh oslovil či ne, já vám doopravdy z celého srdce DĚKUJI. Našli jste si čas a prokousali jste se Radimovým velice osobním, místy sprostým a šokujícím deníkem. Máte tak v hlavě realitu jednoho člověka, normálního kluka, otce od rodiny, manžela a přítele, kterého možná denně míjíte cestou do práce. Možná je to váš kolega z vedlejší kanceláře. Nebo ten kluk, který do vás pravidelně v obchodním domě u pokladny nervózně strká nákupním vozíkem. Přitom vůbec netušíte, že právě on je tím, kdo prožíval to samé co vy nebo někdo z vašich blízkých či přátel. Nyní již znáte do detailu jeho pocity, důvody, proč hrál online automaty a proč s tím sám nedokázal přestat, přestože si 24 hodin
denně nepřál nic jiného. Rozdíl mezi dnešním a včerejším Radimem tkví v jednom slově. V rozhodnutí. A ROZHODNUTÍ bude tím rozdílem mezi vaším dnešním a včerejším já. Nebo mezi dnešním a včerejším „já“ vašeho bratra, sestry, přítele.

Ostatně, přečtěte si sami, co Radim řekl o programu, který jsme společně vymysleli a který ho nepochybně vrátil z pekla zpět.  

„1. dubna 2021. Dnes je to přesně 200 dnů, kdy jsem naposledy hrál online automaty. A není to apríl 🙂 Je to přesně 186 dnů, kdy jsem se naposledy cítil tak hrozně, že jsem vážně uvažoval o hospitalizaci v psychiatrické léčebně. Druhou variantou byl provaz. Ve finále by to vyšlo na stejno. Děkuju mé nejlepší kamarádce Jítě za to, že mi nedovolila vyzkoušet ani jednu z možností. Nikdy nedokážu vyjádřit dostatek vděku za všechnu tu pomoc. Jediné, co mohu, je poradit ostatním, kteří právě teď stojí na stejném místě jako já před pár měsíci. V pekle. Věřte, že jediný, kdo vám dokáže pomoci, jste jen vy sami. Ale abyste to pochopili, potřebujete k tomu lektora, kouče, učitele, který vám ukáže ten správný směr a bude vás vést. Až k cíli. Zase zpět. Nikdo vám nikdy neporozumí lépe než ten, kdo si prošel stejným peklem jako vy. A já věřím, že to moje peklo a ty desítky a desítky hodin strávených s Jíťou, kdy jsme společně tvořili program „Do pekla a zpět“, budou pro vás stejně jako pro mě tou nejlepší terapií. Protože na jejím konci bude zase svoboda. Vaše svoboda. A to za to stojí! Takže hlavu vzhůru, v pekle už jsme byli :-)“